شماره تماس : ۸۸۸۶۵۱۰۱-۸۸۸۶۵۱۰۵-۵۸۹۲۵

بهبود تجهیزات استخر

n fathizaden fathizade
34 بازدید
تجهیزات استخر

زمانی که شما وارد محیط استخرتان می شوید، آرزو دارید تا نهایت لذت و استفاده را از استخر ببرید. آیا از استخرتان به همان اندازه که می خواستید، توانسته اید لذت ببرید؟ همه ما می دانیم که یک استخر وقتی در حالت ایده آل و مناسب باشد، چقدر می تواند لذت بخش و آرامش بخش باشد. اما برای لذت بردن کامل از این لحظات ، اطمینان از عملکرد مطلوب استخر شنا مهم است. از نظر شما این کار ساده ای است یا بیشتر کار طاقت فرسایی است؟ اما برای لذت بردن از استخرتان، به خصوص در فصول گرم سال شما باید، بعد از استفاده تجهیزات استخر را باید در شرایط مناسب نگهداری نمایید تا بتوانید هنگام استفاده مجدد از استخر، از آن لذت ببرید. در ادامه ، شما را با نحوه بهبود تجهیزات استخر آشنا می کنیم تا به هدفتان برسید و بتوانید هر زمان که می خواهید از استخر خود استفاده کرده و لذت ببرید.

بهبود تجهیزات استخر

برای آنکه بتوانید، پس از یک مدت طولانی از استخرتان استفاده کنید، نیاز است تا از تجهیزات استخرتان به درستی نگهداری نمایید. جهت نگهداری از تجهیزات باید شرایطی را فراهم نمایید. برای ایجاد شرایط می توانید کارهای زیر را انجام دهید.

بازسازی استخر

تغییرات بسیاری را می توانید در استخرتان انجام دهید، که از یک تغییر ساده تا یک تغییر اساسی را می تواند در بر بگیرد. طیف وسیعی از پیشرفت ها را می توانید در استخر خود ایجاد کنید: از یک تعویض فیلتر ساده تا تعمیرات اساسی کل استخر. کف و دیواره های استخر شنا باید پس از هر 10 تا 15 سال استفاده از استخر تقویت شده و در صورت نیاز تعمیر شده یا کاملاً نوسازی شود. بنابراین کارهای مهم بازسازی به طور حتم در طول چرخه حیات یک استخر شنا باید انجام شود. آنها فرصت ایده آل را برای اطمینان از ضد آب بودن مناسب قطعات مهر و موم شده و یا شناسایی و اصلاح مسائل لوله کشی در هنگام خالی بودن استخر فراهم می کنند. اما فراتر از این کارهای ضروری، در نظر گرفتن نصب تجهیزات استخر با کارایی بالا که باعث تسهیل و بهینه سازی نگهداری استخر شنا می شود، در عین حال با فضیلت تر بودن ، لحظه ایده آلی است.

بهبود تجهیزات استخرپوشاندن استخر

یک استخر بدون پوشش، به طور مداوم دچار مشکل کاهش آب می شود. این کاهش آب به دلیل عمل تبخیر آب استخر صورت می گیرد. به همین دلیل نیاز دارد تا به صورت مکرر با آب روان و سرد پر شود.همچنین پوشش استخر سبب می شود تا ایمنی استخر بیشتر حفظ شود، زیرا استخر را در برابر آلودگی ها و نور خورشید که سبب از بین رفتن کلر استخر می شود، محافظت می نماید. بنابراین می توان نتیجه گرفت که این کار سبب می شود تا شما از استخرتان بیشتر لذت برده و همچنین باعث بهبود عملکرد تجهیزات استخر و سازه استخر می شود.

تست آب استخر

تصور کنید که به لطف سیستمی که همه کارها را برای شما انجام می دهد دیگر نیازی به کنترل کیفیت آب استخر خود ندارید. اکنون با یک سیستم تصفیه آب خودکار امکان پذیر است. اولین مرحله، تنظیم خودکار pH است که با تزریق مواد ضد عفونی کننده به شکل کلر مایع یا از طریق الکترولیز (ORP) امکان پذیر است. چنین سیستمی ، مزیت بزرگ استفاده از دوز مناسب فرآوری محصولات در لحظه مناسب را ارائه می دهد. مطمئن باشید که فقط از حداقل مقدار محصولات استفاده می شود ، در نتیجه دوز کلر را بیش از حد کم یا زیاد نکنید، زیرا استفاده کنترل نشده از مواد شیمیایی و ضد عفونی کننده ها سبب می شود، تجهیزات و آسترهایی که به این مواد شیمیایی حساس هستند،آسیب ببینند.

کنترل عملکرد سیستم فیلتراسیون استخر

اتوماسیون پمپ وسیله دیگری برای اطمینان از آرامش بیشتر است. این سیستم به منظور جلوگیری از تکثیر باکتریها در هنگام گرم شدن آب و برعکس هنگام خنک شدن آب ، به پمپ اجازه می دهد تا مدت زمان بیشتری کار کند. این یک ویژگی مفید پمپ های یک سرعته است ، اما همچنین پمپ های سرعت متغیر است. هنگام کار با سرعت کم ، آنها می توانند بقایای سطح آب استخر را جمع کنند: بنابراین با استفاده از پمپ با سرعت بالا برای چند دقیقه ، باید مرتباً آب آن را کم کرد ، چیزی که یک نصب اتوماتیک می تواند برای شما تحمل کند. بهبود تجهیزات استخر و استخر برای آرامش خاطر بیشتر اتوماسیون وسیله ای ساده و کارآمد است تا بتوانید (تا حدی) از وظایف نگهداری استخر خلاص شوید و از عدم اطمینان یا خطر مدیریت نامناسب آن بکاهید.

خودکار پر کردن استخر

آب استخر شنا به طور مداوم تبخیر می شود و حتی در صورت وزش باد و خشک شدن هوا بیشتر از آن می شود. اگر هنگام کارکرد پمپ ، سطح آب در زیر کفگیر فرو رود ، پمپ خالی می شود : در این حالت ، موتور خیلی سریع گرم می شود که می تواند صدمات جبران ناپذیری به پمپ فیلتراسیون شما وارد کند. پر شدن خودکار استخر شما را از این خطر محافظت می کند. کنتور آب خود را برای اطمینان از سطح استاندارد مصرف آب ، که بدون نیاز به نشت استخر جبران نمی کند. علی رغم این محدودیت عملی، به طور خودکار سطح آب استخر شنا از نظر آرامش فکری یک مزیت است.

صرفه جویی در هزینه ها

علاوه بر افزایش راحتی و آرامش خاطر ، بسیاری از پیشرفت های صورت گرفته در استخر شنای شما به ایجاد پس انداز قابل توجه کمک می کند! به طور معمول ، تعویض پمپ تک سرعته با پمپ دور متغیر یکی از بارزترین پیشرفت ها برای تقریباً هر نوع استخر شنا است. فراتر از صرفه جویی در مصرف برق حاصل از پمپ که در سرعت کمتری کار می کند ، فیلتر کردن مداوم آب و در نتیجه کنترل کیفیت مداوم را نیز ممکن می سازد. بنابراین ، دیگر نیازی به حل مسائل آب سبز با مواد شیمیایی تهاجمی و گران قیمت نخواهد بود. بعلاوه ، تعویض فیلتر شنی با فیلتر کارتریج وسیله ای برای دستیابی به صرفه جویی در سطوح مختلف دارای اهمیت است. فیلتر کارتریجی امکان فیلتراسیون دقیقتر را فراهم می کند: بنابراین آب به نگهداری کمتری نیاز دارد. اندازه فیلتر مناسب است و همچنین تمیز کردن آن فقط یکبار در هر فصل امکان پذیر است و در مقایسه با فرآیند شستشوی بکواش صرفه جویی زیادی در مصرف آب ایجاد می کند.

بدیهی است که راه حل های ذکر شده در بالا نیز راه هایی برای دستیابی به صرفه جویی است: پمپ تک سرعته اتوماتیک در شب متوقف می شود ، در نتیجه سر و صدا و مصرف برق غیر ضروری را کاهش می دهد. پردازش خودکار آب اطمینان از دوام بیشتر تجهیزات را می دهد، زیرا مقدار کمتری مواد شیمیایی استفاده می شود. سرانجام ، بازسازی استخر زمان مناسبی برای تعویض روشنایی رشته ای استخر برای سیستم روشنایی LED است. این نوع لامپ از برق کمتری استفاده می کند و عملکرد آن می تواند خودکار باشد ، که امکان کنترل از راه دور سیستم و انواع رنگ های متنوع را فراهم می کند. به طور خلاصه ، مزایای زیادی از نظر راحتی و صرفه جویی در هزینه ها دارد.

سخن پایانی

چگونه می توان تجهیزات استخر را بهبود بخشید؟ این سوالی اساسی است که نیاز است تا شما بیشتر به آن توجه کنید. جهت بهبود تجهیزات استخر، نیاز است تا کله تجهیزات و لوازم بررسی شده و در صورت نیاز به تعویض یا تعمیر، سریعا اقدام صورت گیرد. تجهیزات استخر عرضه شده در دیجی پول مارکت(ساینا تصفیه آریا) کار شما را تسهیل کرده و می توانید انواع تجهیزات استخر را با بهترین کیفیت و در برندهای مختلف مشاهده کرده و با خیالی آسوده از تجهیزات خود استفاده نمایید.

دسته بندی مقالات
اشتراک گذاری

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به بالا
سبد خرید
No products in the cart.
ورود به سایت