شماره تماس : 58925-021

تجهیزات استخر جهت حذف برگها

n fathizaden fathizade
43 بازدید

تجهیزات استخر جهت حذف برگها

فصل پاییز و وزش نسیم پاییزی از لحاظ زیبایی فوق العاده است. اما اگر شما دارای استخر روباز باشید، ریزش برگها در استخر شما فضای رمانتیکی ایجاد می کند. اما شما برای تمیز کردن استخر باید کار زیادی انجام دهید. تجهیزات استخر جهت حذف برگها از استخرتان، به شما کمک می کند تا استخرتان عاری از برگ شود.

استفاده از انواع تجهیزات استخر باعث می شود تا شما نیاز به کار زیادی نداشته باشید. در این اینجا شما را باانواع این لوازم آشنا می کنیم.

بهینه سازی اسکیمر

کفگبرها را طوری تنظیم کنید که قوی ترین حالت را داشته باشند. برای اینکار می توانید شیر اصلی تخلیه را ببندید تا مکش کفگیر افزایش یابد. اسکیمرها یا کفگیرها از تجهیزات ساده استخر می باشند و تعمیرات اسکیمرها کار چندان سختی نیست. در واقع اسکیمرها تعمیر نمی شوند بلکه دارای قطعات تعویضی هستند. متداولترین قطعات تعویضی اسکیمرها شامل، درپوش، روکش جدید و سبد می باشد.

یکی از تجهیزاتی که جهت بهینه سازی اسکیمر استفاده می شود،Debris Skimmer می باشد. این تجهیزات به اکثر اسکیمرها متصل می شود. این دستگاه مانند بازویی به دو طرف کشیده می شود و برگهای عبوری را گرفته آنها را به داخل اسکیمر هدایت می کند.

بهینه سازی جریان برگشتی

 

جریان مدور آب در اطراف استخر به هدایت آرام برگهای شناور در مقابل کفگیر کمک می کند تا برگها قبل از غرق شدن به دام بیفتد. یک یا چند اتصال eyeball در سطح آب قرار دهید، تا مقدار کمی موج در سطح آب ایجاد شود. به این ترتیب برگهای دور استخر، به طور موثرتری به سمت اسکیمرها هدایت می شود.

تجهیزات استخر جهت حذف برگها

تجهیزات استخر مورد نیاز

  • Leaf Gulper

زمانی که برگها به عمق استخر رفته باشند و شما محبور باشید هر چند دقیقه یکبار سبد را خالی کنید، در این زمان استفاده ازLeaf Gulper توصیه می شود. تجهیزات استخر جهت حذف برگهااین دستگاه با فشار شلنگ باغچه کار می کند و هرچه فشار شلنگ بیشتر باشد، جاروبهتر و سریعتر انجام می شود.

Leaf Gulper با استفاده از یک سیستم قدرتمند برای بلند کردن برگها و اجسام استخر شما را برطرف می کند. جاروبرقی مقادیر زیادی از برگهارو بسیار راحت و آسان جمع آوری می کند.

  • Leaf Rakes

برای جمع آوری برگهای استخر، یکی از بهترین ابزارها Leaf Rakesمی باشد. برای کار کردن با این وسیله می توانید آنرا از پشت در خط کاشی بکشید و یا از فشار و کشیدن در سطح استخر از یک طرف به آن طرف استفاده کنید.تجهیزات استخر جهت حذف برگها

Leaf Rakes برای جمع کردن برگهای کف زمین نیز عالی است. زمانی که شما در استفاده از Leaf Rakes مهارت کسب کنید می توانید از ان خیلی سریعتر از Leaf Gulper حرکت کنید. تور را به آرامی از کف زمین حرکن دهید تا جریان کوچکی ایجاد شود. زمانی که به انتهای استخر رسیدید، یک دور برگردید و عقب بروید.

  • Leaf Catchers

یکی دیگر از راه حل هایی که ارائه می شود، می تواند این باشد که برگها را قبل از سقوط در استخر جمع آوری کرد. از Leaf Catchers برای پوشاندن بالای سطح استخر استفاده می شود و بعد از ریزش برگها از سطح استخر برداشته می شود.تجهیزات استخر جهت حذف برگها

از Leaf Catchers بدون پوشش، به عنوان پوشش توری در طول پاییز جهت گرفتن بگها استفاده می شود. از گوشه های استخر استفاده کنید تا بتوانید Leaf Catchers را محکم روی استخر بکشید.

  • Leaf Canisters

اگر تعداد زیادی برگ را توسط اسکیمر جمع آوری کنید، سبد پمپ با سرعت بالایی پر می شود. می توانید از Skimmer Vac Plate استفاده نمایید و به جای آن، سبد اسکیمر را جاروبرقی بکشید که از سبد پمپ بسیار بزرگتر است.تجهیزات استخر جهت حذف برگها

برای استخرهای بسیار بزرگ، سبد اسکیمر بسیار کوچک است.اما با استفاده از Leaf Canisters و یک شلنگ داخلی 3 فوت متصل یه شلنگ خلا، می توانید برای مدت زمان طولانی و بدون توقف جاروبرقی بکشید. این طراحی امکان مکش مداوم را فراهم می کند.

  • Leaf-Bone

Leaf Bone متناسب با هر نرده نردبان استخر زمینی 1.90 ”است ، در چند ثانیه نصب می شود و شما و سبدهای کفگیر شما را از حذف دستی بیش از حد برگ نجات می دهد.

  • Leaf Baskets

نه هر سبد کفگیر، بلکه تنها سبدهای کفگیر SkimPro با طرح برج می باشد که حتی در صورت پر بودن سبد اجازه عبور جریان آب را می دهد. اگر تا به حال به دلیل گرفتگی برگها، سبد کفگیر شکسته باشد،از این سبدها می توانید استفاده کنید. با ایجاد موج بر روی آب بهتر می توان برگها را به سمت کفگیرها هدایت کرد.

  • Water level

سطح آب استخر خود را تا جایی نگه دارید که کفگیر بتواند به درستی کار کند. اگر سطح آب بیش از حد بالا باشد، برگها در بالای قسمت کفگیر قرار می گیرند و اگر سطح آب خیلی پایین باشد، کفگیر هوا را مکش می کند و ممکن است باعث از بین رفتن فشار اولیه و یا حتی آسیب رسیدن به پمپ استخر شود. اگر درب اسکیمر شما آسیب دیده باشد، کفگیر شما به درستی کار نمی کد و زمانی که پمپ خاموش شود برگها دوباره روی سطح شناور می شوند.

  • Landscaping

محوطه سازی می تواند یک راه حل باشد یا مشکلی به وجود آورد. شما می توانید هر چند سال یکبار درختان اطراف را هرس کرده تا با بریدن شاخاهای خشک و مرده درخت، از کثیفی بیش از حد استخر در پاییز هم جلوگیری کنید. به خصوص در زمانهایی که با وزش باد شدید یا طوفان باشد.

  • Pool Covers

روکش استخر یکی دیگر از راه های حل مشکل برگریزی درختان می باشد. روکش های استخر اتوماتیک یا روکش های خورشیدی ضمن حفظ گرما در استخر، استخر شما را هم تمیز نگه می دارد. برای تمیز کردن روکش اتوماتیک،بیشتر آب را پمپاژ کنید و هنگام بالا آمدن ، از یک دمنده برگ یا شلنگ باغ برای تمیز کردن پوشش استفاده کنید. برای کاورهای خورشیدی ، آنها را به جایی که بیشترین فضای عرشه را دارید بکشید و از یک دمنده یا شیلنگ برای تمیز کردن استفاده کنید.

  • Leaf Blocks

وجود پرچین ها و بوته ها،نرده های کم،جعبه های ذخیره سازی و دیوارهای نگهدارنده که برای جلوگری از وزش باد در اطراف استخر قرار داده می شود، می تواند برگها را نیز از استخر دور کند. اگر مقدار زیادی برگ در اطراف استخر ریخته شده باشد استفاده از دیوارها و … می تواند برگها را از استخر دور نگه دارد.

تجهیزات استخر جهت حذف برگها

لکه های ایجاد شده توسط برگها در استخر

پس از آنکه استخر را از وجود برگها و اجسام اضافی پاکسازی کردید. ممکن است در استخرهای گچ کاری شده به دلیل وجود برگها در استخر لکه دار شوند. متعادل سازی آب و شوک زدن به استخر معمولا لکه های برگ را از بین می برد. لکه های شدید برگ در یک استخر گچ کاری شده ممکن است نیاز به اسید شویی داشته باشد.

Stain Free یک ماده پاک کننده شگفت انگیز لکه استخر است. در استخرهای وینیل ممکن است به راحتی از وینیل روی پله ها و نردبان ها لکه دار شوند. اگر متعادل سازی استخر و افزایش سطح کلر برای چند هفته به از بین بردن لکه های برگ در استخر وینیل کمک نمی کند ، به دنبال Stain Free باشید تا با ویتامین C به صورت طبیعی آن را از بین ببرد!

مواردی که گفته شد می تواند به عنوان راهکارهایی جهت حذف برگها از استخرهای روباز ارائه شده است و امیدواریم بتوانید در فصل برگ ریزان پاییز با این تجهیزات از استخر خود نهایت استفاده را انچام دهید.

دسته بندی آموزش
اشتراک گذاری

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به بالا
سبد خرید
No products in the cart.
ورود به سایت