شماره تماس : 58925-021

نمایش 1–24 از 105 نتیجه

نمایش فیلترها

تجهیزات جکوزی

تجهیزات جکوزی، مجموعه از لوازم می باشد که جهت استفاده بهینه و درست از جکوزی ، مورد استفاده قرار می گیرد. بسیاری از تجهیزات جکوزی مشابه تجهیزات استخر می باشد. تجهیزات جکوزی شامل سیستم تصفیه آب جکوزی، سیستم گرمایش آب جکوزی است که اکثرا با تجهیزات استخر یکی می باشد. اما تجهیزات دیگری نیز در جکوزی ها استفاده می شود که جهت پاشش آب یا قدر زیاد به درون جکوزی می باشد که در جکوزی ها و وان های آب گرم مورد استفاده قرار می گیرد. پمپ جت، سر جت، نازل، پایه جت و غیره از تجهیزات مخصوص جکوزی می باشد.
جکوزی ها را هم می توان به صورت پیش ساخته و قابل حمل طراحی کرد و هم به صورت بتنی ساخت، که برای تزئیین کف و دیواره جکوزی های بتنی ساخته شده، معمولا از کاشی و سرامیک استفاده می شود.
اولین تولید کنندگان وان های آب گرم، شرکت جکوزی که یک شرکت آمریکایی می باشد، است. بسیاری از کشورها در دنیا از نام جکوزی، برای حوضچه آب چرخان یا وان آب گرم استفاده می کنند.
جکوزی چیست؟
جکوزی ها در واقع محیط بسته حوضچه مانندی می باشد، که آب از طریق پمپ هایی که به لوله های تعبیه شده در دیوار جکوزی متصل است به داخل حوضچه رانده می شود. از جکوزی ها برای ماساژ عضلات بدن استفاده می شود. جکوزی ها به دو دسته تک نفره و چند نفره تقسیم بندی می شوند.

بازگشت به بالا
سبد خرید
No products in the cart.
ورود به سایت