شماره تماس : 58925-021

نمایش 1–24 از 61 نتیجه

نمایش فیلترها

پمپ استخر

پمپ استخر (پمپ تصفیه استخر) به عنوان قلب تپنده سیستم استخر شما شناخته می شود. همه ما از این موضوع آگاهی داریم که اگر ناگهان قلب ما از تپش بایستد چه اتفاقی می افتد. قلب خون را در سراسر بدن ما به جریان می اندازد. همچنین خون را که حاوی مواد مغذی می باشد در بدن ما پمپاژ می کند. به گردش خون در بدن کمک می کند. و مواد زائد بدن را به سمت سیستم تصفیه بدن هدایت می کند تا از بدن ما خارج شود.

اجزا اصلی پمپ تصفیه استخر

  • مجرای اصلی ورودی آب
  • مجرای خروجی پمپ
  • فیلتر
  • پروانه
  • موتور

نحوه کار پمپ استخر

عملکرد پمپ تصفیه استخر نیز در استخر مشابه عملکرد قلب انسان می باشد. پمپ وظیفه سیرکوله کردن و به گردش در آوردن آب را برعهده دارد. سیرکوله کردن آب باعث می شود که مواد شیمیایی و ضدعفونی کننده به طور مساوی در سراسر استخر پخش می شود. پمپ ها آب را از استخر مکش کرده به سمت فیلتر استخر هدایت می کند و از آنجا به هیتر استخر و سپس به دستگاه کلرزن میرسد. تا قبل از ورود مجدد به استخر بتوان آب را فیلتر کرده، گرم کرده و ضدعفونی کرد.

انواع پمپ استخر

انواع پمپ از نظر سرعت به سه دسته بندی تک سرعته،دو سرعته و سرعت متغیر تقسیم می شود . برای انتخاب پمپ تخلیه استخر مناسب باید پارامترهای زیادی را در نظر گرفت . از مواردی که باید کارشناس نصب و راه اندازی بداند نرخ جریان و هد پمپ است .

معروفترین برندهای پمپ تصفیه استخر

از مهمترین برندهای پمپ تصفیه استخر می توان به هایواتر، هایوارد، زودیاک، داب، پولاریس، اطلس پول، پنتاکس، پنتیر و … اشاره کرد . شرکت ساینا تصفیه آریا با سابقه چندین ساله همواره در تلاش است تا در این زمینه بهترین مشاوره و پشتیبانی را در اختیار مشتریان عزیز قرار دهد .

پمپ استخر چیست؟
پمپ یکی از تجهیزات اساسی و مهم در سیستم فیلتراسیون استخر می باشد. پمپ وظیفه انتقال سیال از یک نقطه به نقطه دیگر را بر عهده دارد. در واقع می توان گفت پمپ استخر وظیفه به گردش درآوردن آب استخر و و انتقال آب به سمت سیستم فیلتراسون استخر را برعهده دارد
انواع پمپ استخر چیست؟
پمپ های استخری موجود در بازار به دو دسته تقسیم بندی می شوند: پمپ استخر استرینردار، در واقع پمپی می باشد که یک سبد صافی که به آن استرینر گفته می شود در قسمت جلوی پمپ قرار دارد و آب قبل از ورود به پمپ از این صافی عبور می کند تا اجسام و آوارهای موجود در آب استخر توسط سبد به دام انداخته شود تا به پمپ و پروانه پمپ آسیب نرساند.
قیمت پمپ استخر چقدر است؟
پمپ استخر مانند تمامی اجناس مختلف دارای برندهای مختلف با کیفیت های گوناگون است که به همین نسبت
قیمت آن ها تغییر میکند در مجموعه دیجی پول مارکت از 4 میلیون و 400 هزار تومن به بالا هست”
تفاوت پمپ های استخری با غیر استخری چیست؟
مهمترین تفاوتی که پمپ سیرکوله استخر با پمپ های غیر استخری دارد مربوط به میدان هد و دبی پمپ می باشد. در واقع می توان گفت بازه کارکرد پمپ های استخری از نظر هد در بازه 1.5 تا 3 قرار دارد و با توجه به نوع پمپ استخر می تواند متغیر باشد. دبی پمپ استخر نیز با توجه به شرایط ، متفاوت می باشد.

سبد خرید
No products in the cart.
ورود به سایت