شماره تماس : 58925-021

12 ایده ساخت استخر کوچک خانگی

n fathizaden fathizade
125 بازدید
استخر مناسب برای باغ های کوچک

استخر کوچک خانگی

بسیاری از افراد زمانی که به یک استخر شنا فکر می کنند، در ذهن خود یک طراحی بزرگ که فضای زیادی از باغ و حیاط را اشغال کرده است را تصور می کنند. اما اصلا این چنین نیست و شما می توانید در فضای کوچکی اقدام به طراحی و ساخت استخر نمایید. نصب یک استخر می تواند هزینه بالایی داشته باشد، زیرا ساخت و طراحی استخر و استفاده از تجهیزات استخر از جمله پمپ استخر، فیلتر استخر هزینه بر می باشد و شرایط نگهداری سختی دارد. اما این ها دلیل نمی شود تا رویاهای شما برای داشتن یک استخر در خانه و استفاده از آن به خصوص در روزهای گرم تابستان از بین برود. حتی کوچکترین خانه ها می توانند یک استخر کوچک را در فضای خود بگنجانند (نه فقط یک استخر قابل حمل).

خوشبختانه ، نیازی نیست تمام حیاط خود یا کل باغ پاسیو خود را فدا کنید تا یک استخر برای خود تهیه کنید. در حالی که اندازه و ابعاد استخرها متفاوت است ، هر چیزی که حدود 10 فوت مربع یا کوچکتر باشد ، به طور معمول یک استخر کوچک در نظر گرفته می شود. از نظر عمق ، سه فوت برای خیساندن و شناور بودن استاندارد است و چهار تا پنج فوت به بالا بهترین عمق برای استخرهای بزرگ است. مستطیل های کشیده می توانند به استخر یک لبه مدرن یا فضای مدیترانه ای بدهند ، در حالی که استخرهای دایره ای شکل یک بوهو یا حتی یک حس روستایی دارند. شما می توانید دیوارها و محیط را با کاشی های موزاییکی بپوشانید ، ویژگی های جالب مانند آبشارها را اضافه کنید ، یا صحنه را با گیاهان ، شناورهای استخر و مبلمان پاسیو تزئین کنید. استخرهای شنا نیز همانند باغ های لوکس و خارق العاده هستند که وجود آنها در خانه عالی است اما چون دارای حیاط کوچکی هستید، ممکن است فکر کنید هرگز نمی توانید این رویا را محقق کنید. پس در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با ایده های ساخت استخرهای کوچک خانگی آشنا کنیم تا بتوانید راه حل ماسبی برای ساخت استخر در خانه خود پیدا کنید.

استخر مناسب برای باغ های کوچکچرا داشتن استخر خوب است؟

استخر یک عنصر خارجی است که بیشترین توجه را در خانه به خود جلب می کند. به خصوص در فصل تابستان که گرمای هوا زیاد است، یکی از مهمترین موارد استفاده از استخر می باشد. در گرمای تابستان بسیاری از ما آرزوی داشتن یک استخر کوچک، فقط برای خنک شدن را داریم. علاوه بر این ، استخر به عنوان یک قطعه تزئینی عمل می کند و همچنین افراد می توانند با انجام یک تمرین سریع ، سطح سلامتی ما را افزایش دهد و فراموش نکنیم که چگونه یک استخر می تواند ارزش یک ملک را افزایش دهد.

12 ایده برای ساخت استخر کوچک خانگی

برای ساخت یک استخر خانگی در فضای محدود از ایده های زیر بهره ببرید:

1. از گوشه ای استفاده کنید.

اگر حیاط خانه یا باغ شما بزرگ نیست و شما نمی تواند یک فضای بزرگ برای ساخت استخر اختصاص دهید، می توانید از طراحی گوشه ای استفاده کنید.

2. طراحی استخر

طراحی استخر شما باید با بقیه حیاط یا باغ شما هماهنگ باشد و خوشبختانه ما می توانیم به گیاهان ، گلها و مبلمان برای بهبود سبک بیرونی خانه های خود اعتماد کنیم. گاهی اوقات چیزهای کوچک هستند که تفاوت ایجاد می کنند! اگرچه اشکال و طرحهای بی شماری برای استخرها وجود دارد ، اما گاهی اوقات یک مربع، مستطیل یا دایره می تواند بهترین طرح و همچنین محبوب ترین باشد.

3. مقداری چمن را قربانی کنید.

مطمئناً ممکن است لازم باشد برخی دیگر از ملزومات باغ مانند زمین چمن را برای جا دادن استخر جدید خود فدا کنید ، اما ارزشش را دارد. استفاده از گیاهان گرمسیری با ابعاد کوچک می تواند مفید باشد!

4. طراحی استخر عمیق

اگر نمی توانید یک استخر عظیم داشته باشید ، داشتن یک استخر عمیق چطور است؟ زمانی که عمق بیشتری به استخر خود بدهید خواهید دید که طول همه چیز نیست!

5. گیاهان

برای اینکه یک استخر کوچک واقعاً زنده شود ، باید سعی کنید گیاهان زیبا و ضخیم با پوشش زمین را در اطراف آن بکارید! استخر یک کالای لوکس است و باغ شما قرار است بهشتی خصوصی باشد ، بنابراین این دو مفهوم را با هم ترکیب کنید! گیاهان و گلهایی را که می توانند منطقه شنای شما را به زیبایی تقویت کنند را اضافه کنید.

6. سایه های فضای باز

هنگام تصمیم گیری در مورد بهترین نقطه برای استخر خود باید چند عامل را در خاطر داشته باشید و یکی از آنها سایه ها است. علاوه بر این ، از آنجا که روی استخر شنا برای باغ متمرکز هستید ، احتمال یافتن مکان مناسب تر (البته کوچکتر) را افزایش می دهد. فقط سعی کنید از مناطقی مانند درختان و ساختمان هایی که در بیشتر قسمت های روز سایه زیادی ایجاد می کنند خودداری کنید.

7. لبه شیشه ای استخر

لبه های استخر شیشه ای در اینجا نوعی نبوغ است که باعث می شود استخر به طور طبیعی خیلی بزرگتر از آنچه هست به نظر برسد! توهمات نوری مانند این یک روش عالی برای بهره بیشتر از تأسیسات کوچک است!

8. ایمنی استخر

استخرها باید دارای ایمنی نیز باشد. نوع موادی که استخر را احاطه کرده است، حصار و عمق استخر را نیز در نظر داشته باشید.

9. داخل خانه یا بیرون؟

استخر می تواند داخل یا خارج باشد، این موضوع بستگی به شما و فضای شما دارد و تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که  خیلی دقیق به اینکه می خواهید مکان خود را در کجا قرار دهید فکر کنید و تمام نکات ضعف و قوت آن را مطالعه کنید.

10. استفاده از تجهیزات اضافی

استخر شما بدون داشتن آب گرم کامل نخواهد بود. پس در نتیجه این سازه باید از یک سیستم گرمایشی برخوردار باشد که می تواند برای نگه داشتن دمای آب در سطح مطلوب مناسب باشد.

11. ساخت استخر در بالای ساختمان

ساخت استخر در طبقه آخر یک ساختمان می تواند بسیار جالب باشد، اما باید از حصارهای محکم در اطراف استخر و عرشه استفاده شود. همچنین باید از مقاومت ساختمان نیز اطمینان حاصل نمایید.

12. روشنایی

درست مثل داخل خانه ، وسایل روشنایی اطراف استخر شما می توانند زیبایی ایجاد کرده و فضای خاصی را برای زمان شنا تنظیم کنند.

نمونه های استخرهای خانگی

با توجه به محبوبیت امروزه استخر ، استخرهای کوچک قطعاً به حیاط های شهری راه پیدا کرده اند. تمام آنچه شما نیاز دارید تا یک استخر خانگی داشته باشید، برنامه ریزی هوشمندانه و فضای کافی برای ساختن یک استخر کوچک است. از سلامتی و تناسب اندام گرفته تا استراحت و تفریح ​​این استخر کوچک به شما ارائه می دهد و تمام زندگی شما را تغییر خواهد داد. در زییر نمونه هایی از استخرهای کوچک جهت ایده گرفتن به شما معرفی می شود.

استخر مناسب برای باغ های کوچک1. استخر حیاط خلوت کوچک هالیوود گلم

همه چیز ، از بالشتک های صندلی نشیمن گرفته تا قوی شناور استخر، باعث می شود این استخر شنا در کالیفرنیا عالی به نظر برسد. فضای استخر کاملاً زیبا است و فضای کافی برای آفتاب گرفتن و نوشیدن قهوه در یک میز روی زمین چمن وجود دارد.

2. استخر با الهام از پالم اسپرینگز

به نظر می رسد این مجموعه استخر در پشت خانه ای در پورتلند از پالم اسپرینگز ، پایتخت مدرن قرن میانه خارج باشد. گلخانه کوچک با رنگ پر رنگ ، اشباع عمده ای را در روزهای بارانی خاکستری و بارانی از شمال غربی اقیانوس آرام به ارمغان می آورد.

3. استخر حیاط خلوت Itty Bitty

آیا می خواهید فراتر از یک سوله سنتی بروید؟ اگر قصد ندارید استخر شما کل حیاط خانه شما را اشغال کند ، ساخت یک استخر خانگی کوچک ، مانند خانه خارج از این خانه در کالیفرنیا ، مکمل کامل یک استخر کوچک است. این یکی از نقاط مناسب برای گرفتن کمی سایه است. آن را به عنوان یک کاناپه دائمی تصور کنید – فقط به اندازه کافی بزرگ است که بتواند یک مبل و یک صندلی کنار آن را جای دهد.

4. استخر حیاط خلوت سیمان مدرن

بیرون رفتن از درب این خانه دنج در هیوستون و ورود به حیاط پشتی ، بلافاصله حال و هوایی مانند آبگرم را به شما القاء می کند و این موضوع به دلیل وجود استخر است. سیمان سودمند آن در تضاد با پیاده روهای رودخانه سنگ و مبلمان پاسیوی چوب طبیعی است. در نتیجه یک مکان آرام و خنک برای کمی تفریح ​​در زیر آفتاب است.

5. استخر دایره کوچک فضای باز با منظره

این استخر خیره کننده از The Joshua Tree House ، متعلق به سارا و ریچ کامبز ، نشان می دهد که اندازه هیچ ارتباطی با مزایای آرامش بخش و توانایی لذت بردن از منظره حیاط خانه شما ندارد! یک استخر دایره ای فضای کمی را اشغال می کند ، از تعمیر و نگهداری کمی برخوردار است و کانال سازی برخی از لرزها را پس از یک روز طولانی آسان می کند.

6. Southwest با استخر مدیترانه ملاقات می کند

این استخر با شکوه در یوکاتان که توسط جسیکا پارادیس تسخیر شده است ، نشان می دهد که حتی حیاط خلوت ترین، حیاط خانه ها می تواند مکانی برای شنا در خود جای دهد. استخرهای بلند و باریک از این قبیل معمولاً برای مکانهای کوچکتر مناسب هستند. این اشکال و سبک ها، فضای کمتری را اشغال می کنند ،در حالی که همچنان شیک به نظر می رسند.

7. استخر حیاط خلوت مدرن در اواسط قرن

این استخر خیره کننده توسط Clayton & Little و با شلیک جیک هولت با بافت و مواد ، طراحی مدرن اواسط قرن است. صندلی ها و میزهای فیروزه ای همسان ، آب را منعکس می کنند و با جسارت در مقابل مخلوط دیوارهای چوب ، سیمان و سبزه حیاط خانه خودنمایی می کنند.

استخر مناسب برای باغ های کوچک

در پایان

کسانی که فاقد یک استخر هستند ، اغلب اشتیاق خود را برای حداقل ساختن استخر خانگی کوچک که می تواند در یک روز گرم تابستان خنک شود ، دنبال می کنند. افزودن یک استخر کوچک به حیاط کوچک نباید مسئله ای چالش برانگیز و پیچیده باشد ، اما نتیجه این کار اغلب شما را متعجب می کند ، زیرا در چند قدم دورتر از اتاق نشیمن خود یک پاتوق جدید را پیدا خواهید کرد! برای ساخت استخر خانگی نیاز به تجهیزات و لوازم استخری است که برای تهیه آنها دیجی پول مارکت(ساینا تصفیه آریا) می تواند به شما کمک کند.
از آنجا که اکثر خانه های مدرن طراحی ساده و تمیز با خطوط مستقیم و اشکال مکعبی حاکم بر فضای داخلی را در پیش گرفته اند ، نباید چشم انداز اطراف خانه شما تفاوتی داشته باشد. به استخر کوچک اجازه دهید به عنوان فضای داخلی خانه به نظر برسد و یک عرشه دوست داشتنی شکل دهد که به عنوان یک منطقه انتقالی بین عمارت و استخر عمل می کند. حتی اگر ممکن است در یک استخر غول پیکر شنا نکنید ، اما طراحی کلاسیک مستطیل شکل از داشتن یک استخر زیبا در حیاط پشتی ، حتی اگر ابعاد آن بسیار کوچکتر باشد ، رضایت شما را جلب می کند.

وقتی کمی خلاقیت داشته باشید ، فضا هرگز محدودیتی نخواهد داشت! 

دسته بندی مقالات
اشتراک گذاری

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به بالا
سبد خرید
No products in the cart.
ورود به سایت