تاریخچه

شرکت ساینا تصفیه آریا فعالیت تخصصی خود در زمینه تجهیزات استخر، سونا و جکوزی را از سال ۱۳۸۸ به صورت حرفه ای آغاز نموده است.

شرکت ساینا تصفیه آریا با بیش از یک دهه تجربه در زمینه تولید و اجرای محصولات مرتبط با لوازم استخر ، سونا و جکوزی و تصفیه آب و همچنین واردات برند تجاری هایواتر در کشور ایران فعالیت می کند.

سالها فعالیت تخصصی شرکت ساینا تصفیه آریا در حوزه تجهیزات استخر ، سونا و جکوزی و طراحی و ساخت استخرهای مدرن و خانگی و حضور مداوم در اکثر نمایشگاههای بین المللی و رویدادهای مهم صنعت ساختمان و تصفیه آب و فاضلاب و حضور مداوم در نمایشگاههای حوزه استخر ، سونا و جکوزی در اقصی نقاط کشور عزیزمان و ایجاد تیمی با انگیزه و متخصص و متعهد و کارآمد با انگیزه بالا و ایجاد سازمانی یکدست و هماهنگ، همگی باعث شده تا شرکت ساینا تصفیه آریا در رتبه معتبرترین شرکتها در زمینه فروش و واردات تجهیزات استخر ، سونا و جکوزی در کشور قرار بگیرد.

 

 

درباره ما

 

وجود نمایندگان مختلف در شهرهای مختلف کشور و به لطف مشتریان عزیز و همکاران گرامی شرکت ساینا تصفیه آریا با توان و قدرت بیشتر و انگیزه خدمت رسانی تولیدات خود را افزایش داده است.

با افزایش تولیدات درصد قابل توجهی از محصولات در اختیار همکاران گرامی و نمایندگان فروش شرکت قرار گرفته است.

فعالیت شرکت

شرکت ساینا تصفیه آریا علاوه بر فروش و واردات تجهیزات استخر و سونا و جکوزی در زمینه طراحی صفر تا صد پروژه های استخر فعالیت دارد.

حضور متخصصین و مهندسین شرکت در طراحی و اجرا و نظارت بر پروژه های مهم استخری در شهرهای مختلف کشور که توسط شرکت اجرا می شود به دلیل حس مسئولیت شرکت در قبال شما مشتریان گرامی است تا پروژه های در دست ساخت توسط این شرکت به بهترین نحو و بالاترین کیفیت ساخته شود.

شرکت ساینا تصفیه آریا نماینده انحصاری برند هایواتر تحت لیسانس کشور کانادا می باشد و وارد کننده تجهیزات استخر ، سونا و جکوزی با برند هایواتر در کشور می باشد.

محصولات برند هایواتر شامل سبد کاملی از تجهیزات استخر از جمله: فیلتر استخر، پمپ استخر، مبدل حرارتی، جارو استخر، هیتر سونا و … می باشد که با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت در اختیار مشتریان گرامی قرار گرفته است.

شرکت ساینا تصفیه آریا محصولات برند هایواتر را با گارانتی تعویض بی قید و شرط یک ساله و جهت محصولات تولیدی خود گارانتی دو ساله را ارائه می دهد.

شرکت ساینا تصفیه آریا به مشتریان و کارفرمایان تنها به عنوان یک مشتری نگاه نمی کند بلکه خود را موظف می داند تا همیشه همراه و مشاور مشتریان باشد تا به نتایج مطلوب و دلخواه خود برسند.

شرکت ساینا تصفیه آریا درصدد آن است تا با ارائه محصولات کارآمد که نیاز کمتری به نگهداری و تعمیرات دارد ، باعث ایجاد محیطی دلپذیر و مطلوب شود تا از استخر خود نهایت لذت را ببرید.

شرکت ساینا تصفیه آریا ،به لطف خداوند متعال و تلاش های بی وقفه پرسنل خود، عرصه تولید ملی را نیز راه اندازی نموده است و در راه بهبود وضعیت اقتصادی کشور تلاش می کند.

در سالهای اخیر شرکت ساینا تصفیه آریا، صادرات خود را به کشورهای همسایه از جمله عراق ، افغانستان و ارمنستان آغاز نموده است و با تلاش های بی وقفه و شبانه روزی در جهت افزایش صادرات تلاش می کند.

درباره ما